Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wpadł na kradzieży butelki wódki. Kosztowała go drogo


Sobotni, karnawałowy wieczór to dobry czas by napić się wódki – tak przynajmniej uznał jeden z mieszkańców Przasnysza, który 20 stycznia wieczorem ruszył po flaszkę do sklepu. Nie zamierzał jednak za nią płacić. I nie był to dobry pomysł.

Słoneczne ogrody Mława

– 20 stycznia o godz.20:04, w Przasnyszu w sklepie „Biedronka” przy ul. Piłsudskiego mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży  jednej butelki wódki „Parkowa” o poj. 0,5 l. Mężczyznę ukarano mandatami karnymi za kradzież i zakłócanie porządku publicznego – podaje nadkom. Ewa Nowak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
mławianin 1

Sam nie wiem ale ostatnio coś się na portalu codziennik, czyżby nie było tematów w Mławie, że muszę ? czytać relacje z innych ościennych miast. ADMIN czyżbyś zamierzał się wyprowadzić z Mławy.

Mławiak

Wow! wiadomość miesiąca i to jeszcze z Przasnysz he…