Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Wpadł na kradzieży butelki wódki. Kosztowała go drogo


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Sobotni, karnawałowy wieczór to dobry czas by napić się wódki – tak przynajmniej uznał jeden z mieszkańców Przasnysza, który 20 stycznia wieczorem ruszył po flaszkę do sklepu. Nie zamierzał jednak za nią płacić. I nie był to dobry pomysł.

– 20 stycznia o godz.20:04, w Przasnyszu w sklepie „Biedronka” przy ul. Piłsudskiego mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży  jednej butelki wódki „Parkowa” o poj. 0,5 l. Mężczyznę ukarano mandatami karnymi za kradzież i zakłócanie porządku publicznego – podaje nadkom. Ewa Nowak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Wpadł na kradzieży butelki wódki. Kosztowała go drogo"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mławianin 1
Gość

Sam nie wiem ale ostatnio coś się na portalu codziennik, czyżby nie było tematów w Mławie, że muszę ? czytać relacje z innych ościennych miast. ADMIN czyżbyś zamierzał się wyprowadzić z Mławy.

Mławiak
Gość

Wow! wiadomość miesiąca i to jeszcze z Przasnysz he…

wpDiscuz