Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wpadł na kradzieży butelki wódki. Kosztowała go drogo


Sobotni, karnawałowy wieczór to dobry czas by napić się wódki – tak przynajmniej uznał jeden z mieszkańców Przasnysza, który 20 stycznia wieczorem ruszył po flaszkę do sklepu. Nie zamierzał jednak za nią płacić. I nie był to dobry pomysł.

– 20 stycznia o godz.20:04, w Przasnyszu w sklepie „Biedronka” przy ul. Piłsudskiego mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży  jednej butelki wódki „Parkowa” o poj. 0,5 l. Mężczyznę ukarano mandatami karnymi za kradzież i zakłócanie porządku publicznego – podaje nadkom. Ewa Nowak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Wpadł na kradzieży butelki wódki. Kosztowała go drogo"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mławianin 1
Gość

Sam nie wiem ale ostatnio coś się na portalu codziennik, czyżby nie było tematów w Mławie, że muszę ? czytać relacje z innych ościennych miast. ADMIN czyżbyś zamierzał się wyprowadzić z Mławy.

Mławiak
Gość

Wow! wiadomość miesiąca i to jeszcze z Przasnysz he…

wpDiscuz