Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Ukazał się pierwszy numer Radzanowskich Zeszytów Historycznych


W dniu 20 stycznia odbyło się spotkanie promujące pierwszy RZH wydany przez Gminny Ośrodek Kultury w Radzanowie pod redakcją Pana Waleriana Piotrowskiego (red. naczelny), Pana Stefana Chrzanowskiego oraz Pani Anity Ziółkowskiej.

Wydanie zeszytów sfinansowane zostało ze środków Urzędu Gminy w Radzanowie. Jest to pierwszy 120 stronicowy zeszyt opisujący historię naszej „Radzanowskiej Ziemi”. Zachęcamy wszystkich do lektury. RZH dostępne są w GOK-u w Radzanowie.

źródło i fot. GOK Radzanów

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Ukazał się pierwszy numer Radzanowskich Zeszytów Historycznych"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Tadek Sokołowski z Inowrocławia
Gość
Tadek Sokołowski z Inowrocławia

Piękna akcja lokalnych pasjonatów tej małej Ojczyzny.Przeczytałem już pierwszy zeszyt i jestem pełen uznania dla jego twórców.Zawiera on bardzo ciekawe wiadomości źródłowe dotyczące historii powstania Radzanowa i okolic.Pochodzę z Wygody,która jest na dawnych mapach i treści zawarte w tym pierwsxym zeszycie są mi bardzo bliskie.Życzę twórcom i autorom wielu sukcesów w tej jakże wspaniałej działalności.

wpDiscuz