Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

Unierzyż. Dwie ciężarówki potrąciły dzika


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

W miniony weekend na drogach naszego powiatu doszło do kilku kolizji drogowych. W Unierzyżu dzik wpadł pod dwie ciężarówki, w Prusocinie na śliskiej nawierzchni zderzyły się dwa samochody osobowe a w Turzy Małej kierowca osobowego mercedesa uderzył w bok ciężarówki.  

W niedzielę 21 stycznia, w miejscowości Unierzyż, na drodze krajowej nr 7 doszło do potrącenia  dzika. Zwierzę wybiegło z lasu wprost pod koła dwóch pojazdów ciężarowych marki Daf i Mercedes. Zwierzę padło na drodze, kierowcom nic się nie stało.

Tego samego dnia, o godz. 13:30 w Turzy Małej doszło do zderzenia bocznego samochodu osobowego z ciężarowym. Kierujący osobowym mercedesem 70-letni mężczyzn, podczas nieprawidłowej zmiany pasa ruchu, uderzył w bok ciężarowego mercedesa. Całe zdarzenie zakończyło się mandatem dla kierowcy samochodu osobowego.

Dzień wcześniej 20 stycznia w miejscowości Prusocin, w samo południe, na oblodzonej jezdni, podczas opadów śniegu z deszczem, doszło do zderzenia dwóch aut osobowych podczas wykonywania manewru wymijania. Kierowcom nic się nie stało.

Policjanci ukarali w sumie 90 uczestników ruchu drogowego, najczęstsze przewinienia to jak zwykle nadmierna prędkość, wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym oraz nie używanie pasów bezpieczeństwa. Podczas kontroli policjanci zwracali także szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów, zatrzymano w sumie 4 dowody rejestracyjne. Patrole przeprowadziły ponad 140 kontroli trzeźwości – tym razem wszyscy kontrolowani byli trzeźwi.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz