Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Gold Team znowu najlepszy. Emocje na finiszu


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Po dwóch miesiącach rywalizacji poznaliśmy mistrza halowej ligi w gminie Stupsk. Podobnie jak to miało miejsce przed rokiem, tytuł mistrzowski zgarnęli reprezentanci Gold Team. W decydującym spotkaniu okazali się lepsi od konkurentów z Amigo Konopki.

Tak się złożyło, że mimo rozegrania aż ośmiu rund, wszystko rozstrzygnęło się dopiero na finiszu. Szansę na główne trofeum zachowały trzy drużyny. W najlepszej sytuacji znajdował się Gold Team, ale ostatniego słowa nie powiedzieli także Przyjaciele oraz rewelacyjnie spisująca się ekipa Łączy Nas Piłka.

Najszybciej z mistrzostwem pożegnała się ostatnia z wymienionych drużyn. Wyraźnie nie poradziła sobie z presją – została z łatwością rozbita przez Chłopaków do Wzięcia. Na placu boju pozostały dwie ekipy. Tak się złożyło, że zmierzyły się w bezpośredniej konfrontacji.

W lepszej sytuacji znajdowali się „Złoci”. Do pełni szczęścia wystarczał im remis. Konkurenci musieli sięgnąć po pełną pulę. To zapowiadało emocje i tak faktycznie było. Zacięty bój przyniósł wiele zwrotów akcji, a przede wszystkim siedem bramek. Cztery z nich zdobyli futboliści Gold Team, zdobywając w ten sposób bezcenny komplet punktów.

Organizator zmagań, czyli Urząd Gminy Stupsk nagrodził nie tylko najlepsze drużyny. Nie zapomniał także o indywidualnych wyróżnieniach. Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Jakub Różycki (Chłopaki do Wzięcia), natomiast korona króla strzelców trafiła w ręce Daniela Lisa (Gold Team). W całym sezonie zaliczył 16 trafień.

Ostatnia runda: Chłopaki do Wzięcia – Łączy Nas Piłka 7:3, Stupsk – Wola Szydłowska 0:3 – walkower, Wyszyny – Konopki Górka 1:2,  Heja Banana – Amigo Konopki 2:7, Chłopaki do wzięcia – Wola Szydłowska 4:0, Stupsk – Konopki Górka 0:3 – walkower, GOLD Team – Amigo Konopki 4:3, Wyszyny – Heja Banana 0:3 – walkower

RS

fot. gmina Stupsk

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz