Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Zima na drogach. Śliskie drogi i wiadukty


Intensywne opady śniegu dają się we znaki kierowcom. Na drogach leży warstwa śniegu i jest ślisko. Co prawda pługopiaskarki pojawiły się, przynajmniej na niektórych ulicach miasta już wczoraj wieczorem. Pracowały również dzisiaj rano. Jak zwykle jednak ślisko jest na Wiadukcie Rypińskim. Około godziny 9 – tej tir blokował jeden pas ruchu. Zawrócił również autobus MKM-ki.  Według prognozy pogody opady utrzymają się dzisiaj i jutro, przy lekko ujemnych temperaturach.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

32 - liczba komentarzy w artykule "Zima na drogach. Śliskie drogi i wiadukty"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Adam
Gość

I jutro rano jak zawsze godzina 6 ratusz dookola bedzie odsniezony bo tylko to dla naszych wladz sie liczy

Kierowca
Gość

Wszędzie trąbią o ostrzeżeniu przed opadami śniegu, wichurą i zamiecią, ciekawe czy udają że nic nie wiedzą, znowu będzie masakra dziś wieczorem i w piątek rano. Do pracy godzinkę wcześniej, kanapki, termos z kawą i łopata do bagażnika.

Wdzięczny Mieszkaniec
Gość

Serdeczne podziękowania za wyśmienity stan utrzymania dróg powiatowych i gminnych na terenie pow. mławskiego. Mimo zimy i trudnych warunków dookoła drogowcy i samorządowcy na tym terenie powinni być wzorem dla wszystkich.ludziom dobrej roboty uczciwa zapłata.

Mieszkanka
Gość

Zgadzam się Powiatowe Drogi są lepiej odśnieżone,niż te w mieście,ja nie wiem co się dzieje z tym miastem,porażka i nic więcej,powiatówka ma zapewne mniejsze środki niż miasto,a lepiej działają,ich chyba aż tak zima nie zaskoczyła.

Mirko
Gość

Marna prowokacja. Burmistrz do odstrzału. Już nie mówię o mniejszych ulicach, na które pług nigdy nie zawita, ale żeby główne ulice przejazdowe nie były nawet odśnieżone? Panie burmistrzu jak tam oszczędności się mają na miesiąc styczeń? Oczywiście pytam ile się udało zaoszczędzić na odśnieżaniu? Szkoda, że pan tak nie oszczędza w innych sferach funkcjonowania miasta

Sis
Gość

Dziś od 17:00 zapowiadane są opady 100% i pewnie powtórzy się sytuacja z grudnia! Znów wiadukty nieprzejezdne będą, korki na kilometr i powrót do domu po pracy bez stresu o warunki na drogach pod dużym znakiem zapytania…..

jak co roku nędza
Gość

jak co roku miasto nieodśnieżone, piachem po ulicach sypać nawet nie ma komu a co dopiero po chodnikach!! nie wiem kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie ulic i chodników zwłaszcza na osiedlach ale życzę mu połamania goleni na śliskiej nawierzchni a w pysk powinien oberwać gratisowo. Jakoś „siódemka” jest odśnieżana w trakcie opadów, a co do innych miast to nie jest tak że wygląda to tak samo jak w Mławie. Własnie jest odśnieżone, sypane solą a wjedziesz do Mławy to syberia. Chyba ktoś się zasiedział na swoim stołu i czas go z tego stołka zsadzić przy najbliższej okazji

Jarząbek
Gość

Na których osiedlach? bo na OKM było odśnieżane od rana, a po południu gdy śnieg przestał padać, było naprawdę super

wpDiscuz