Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Hydrant w środku chodnika. Dentysta będzie miał robotę


Zdjęcie hydrantu w środku chodnika w samym Radzanowie nadesłał nam jeden z czytelników. Hydrant stoi w chodniku przy drodze powiatowej Raciąż – Radzanów.

– Hydrant jest tak umieszczony, że łatwo się o niego potknąć. Jest niski, stoi na środku chodnika, wieczorem naprawdę można go nie zauważyć. Gdyby obok był dentysta, na pewno miałby robotę. Jak można go tak zostawić? – pisze do redakcji czytelnik.

Hydrant stoi w chodniku przy drodze powiatowej, ale sieć wodociągowa należy do gminy.

– Pierwsze słyszę, że komuś to przeszkadza. Nikt do mnie nie zgłaszał tego problemu, nie było żadnego wniosku o przestawienie, ani od mieszkańców, ani od radnych. Hydrant w tym miejscu stoi już pewnie ze 40 lat. Tak kiedyś budowano sieci. Zresztą nie tylko w tym miejscu jest taka sytuacja., podobnie jest np. przy ulicy Mławskiej – wyjaśnia wójt Andrzej Wójcik.

– Nie było sygnałów, że komuś to przeszkadza, więc na razie nie planuję przeniesienia hydrantów. Jest ich kilka, to były by znaczne koszty. Jak będzie nadmiar pieniędzy, to będziemy myśleć – dodaje wójt.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ