Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Niezwykły, świąteczny koncert w „siódemce”


Zespół Placówek Oświatowych nr 3, w Mławie utożsamiany od zawsze ze Szkoła Podstawową nr 7, zorganizował niezwykły koncert. Niezwykły przede wszystkim ze względu na występujących przed publicznością artystów, ale też ze względu na różnorodny, choć nadal będący na czasie, zimowy i bożonarodzeniowy repertuar.

Wśród publiczności zasiedli głównie  rodzice szkolnych dzieci. Byli też nauczyciele – również ci emerytowani i goście –  w tym przedstawiciele władz miasta. Przed nimi zaprezentował się  chór mieszany, składający z dzieci i nauczycieli.  Wspaniale zaprezentował się również zespół flecistek i flecistów. Razem z chórem wystąpili też soliści i duety, w tym duety rodzinne. W ich wykonaniu usłyszeliśmy tradycyjne kolędy, pełne na przemian radości i nostalgii, a także skoczne pastorałki.

Chórowi bardzo szybko udało się na tyle podnieść atmosferę koncerty, że jeżeli nie cała sala, to przynajmniej spora jej część śpiewała kolędy razem z nimi. Nie zabrakło też braw i podziękowań.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Niezwykły, świąteczny koncert w „siódemce”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
MAX
Gość

Świetny koncert kto nie był niech żałuje. Wielki podziw dla Pani śpiewającej pastorałkę.

wpDiscuz