Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Starostwo Powiatowe Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Ferie na sportowo


Słoneczne ogrody Mława


Zobacz także…

Biblioteka zaprasza na ferie zimowe 2018

W ferie muzeum zaprasza na prehistoryczne wyprawy

Co ciekawego podzieje się w ferie? MDK zaprasza

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
z bliska

Rok w Rok to samo ale cóż się dziwić jak się ma takich Dyr. jak MOSiR I Hala Sportowa, Panowie byście mogli zmienić tą płytę, bo już naprawdę się zdarła, czy naprawdę nie macie innych pomysłów, dla mławskich dzieciaków tylko aż 10 dni nauki pływania z wyraznym zaznaczeniem że jest to NIE ODPŁATNIE, no tak po cóż się trudzić i układać atrakcyjniejsze programy, lepiej pracować tak w myśl przysłowia—CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY KASA I TAK CO MIESIĄC SIĘ NALEŻY. No i takie są mławskie instytucje zajmujące się sportem, wszak niedługo będzie Bal Sportowca, wręczy się parę dyplomów i… Czytaj więcej »

Ktos

Na tych stolkach trzeba mieć plecy by siedzieć