Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Uwaga kierowcy: Marznąca mżawka i śliskie drogi


IMGW wydał ostrzeżenie 1 stopnia dla całego województwa mazowieckiego. W nocy możliwe są marznące opady, a to oznacza śliskie chodniki i gołoledź na drogach. 

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega- do jutrzejszego poranka: prognozuje się dalsze występowanie miejscami słabych opadów marznącej mżawki, powodującej gołoledź. Największe prawdopodobieństwo oraz najdłuższy czas występowania zjawiska prognozuje się dla subregionów wschodniego i południowego. Opady marznące będą stopniowo, od północnego wschodu województwa, przechodzić w słabe opady śniegu. Prawdopodobieństwo: powyżej 95% (Opady marznące).

źródło: IMGW

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz