Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Tak wygląda sprawca napadu na stację benzynową. Rozpoznajesz go?


Ciechanowscy policjanci szukają sprawcy napadu na stację paliw. Po zdarzeniu mężczyzna oddalił się w nieznanym kierunku. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło w środę  (3 stycznia br.) około godz. 4:30. Nieznany mężczyzna wszedł do pomieszczenia stacji paliw w Ciechanowie, sterroryzował pracowników grożąc bronią lub przedmiotem przypominającym broń i ukradł kilka tysięcy złotych. Po całym zdarzeniu sprawca wyszedł i oddalił się w nieznanym kierunku, do chwili obecnej trwają jego poszukiwania. Podczas napadu rabunkowego nikt nie ucierpiał.

Mężczyzna ubrany był w czarna bluzę z kapturem, który od wewnątrz miał kolor jaskrawo zielony, szarą kamizelkę z rozdarciem z tyłu, czarne spodnie i ciemne buty sportowe.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których widać zamaskowanego sprawcę. Osoby , które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego, tel. 23 673 12 01, 997 lub osobiście. Można również wysłać maila: prasowy.kppciechanow@ra.policja.gov.pl

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Tak wygląda sprawca napadu na stację benzynową. Rozpoznajesz go?"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonim
Gość

Haha widac kawalek naskórka twarzy moze moze zaraz go rozpoznam kamizelka od hogo bossa a nie to nie on☺

XXXX
Gość

JA GO ZNAM ON GRAŁ NINJA W FILMIE

Ostry
Gość

Gratuluję tytułu w artykule. Poziom dziennikarstwa normalnie powala. Po sznurówkach mamy poznać czy po czym ?

Mirko
Gość

Wiesz mistrzu czasami można poznać kogoś też po posturze czy nawet po charakterystycznych oczach albo nosie. Myślę, że wąskie grono osób, które zna tego osobnika po tym zdjęciu go rozpozna, co oczywiście nie znaczy, że go zadenuncjuje.

wpDiscuz