Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Stłuczki i siniaki, czy same piątki i szóstki?


We wtorek, 9 stycznia, na zajęcia w klasie III d przybyli liczni goście –  Rodzice uczniów. Zajęcia pod hasłem:  Rozważne dziecko –  bezpieczny uczeń,  miały na celu uświadomienie uczniom, jakie są najważniejsze priorytety rodziców związane z pobytem ich dziecka w szkole.

Okazało się, że najbardziej rodzice martwią się o to, żeby ich pociechy swoim zachowaniem nie narażały siebie i innych na stłuczki i urazy, aby były grzeczne i skoncentrowane podczas lekcji. Uczniowie uważali, że dla mamy i taty najistotniejsze są jednak wyniki w nauce. Konfrontacja prezentowanych przez strony stanowisk doprowadziła do wspólnych wniosków. Zarówno oceny jak i bezpieczeństwo dziecka w szkole są tak samo ważne. Co najbardziej istotne – to uczeń jest w ogromnym stopniu za to odpowiedzialny.

Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz