Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Bal karnawałowy w przedszkolu na Hożej


To prawdziwy bal karnawałowy. Były piękne stroje, muzyka, tańce a nawet przyjechał Święty Mikołaj. Na pragnących uzupełnić zapas sił do wesołych harców czekał w salach poczęstunek.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

10 stycznia w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 przedszkolaki z grup Tygryski, Krasnale, Słoneczka, Biedronki i Stokrotki miały swój bal karnawałowy. Znane i lubiane dziecięce piosenki przeplatały się z popularnymi tanecznymi szlagierami. Zabawa była tak wesoła, że nawet ci, trochę bardziej nieśmiali dali się do niej porwać. Zapraszamy na fotorelację.

red.

« 2 z 3 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500