Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Kobieta w niebezpieczeństwie. W nocy odnalazła ją policja


Kilka minut po godzinie 22:00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie otrzymał informację o zaginięciu 45-letniej mieszkanki Ciechanowa. Dzięki szybkiemu i profesjonalnemu działaniu mundurowych zaginiona została odnaleziona już po kilkudziesięciu minutach.

W piątek 5 stycznia 2018 r. o godz. 22:05 do dyżurnego ciechanowskiej policji zadzwonił zaniepokojony mąż 45-latki, która wyszła z domu zostawiając list, z którego wynikało, że jej życiu może zagrażać niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. Natychmiast w rejon miejsca zamieszkania skierowano policjantów pełniących służbę oraz przewodnika z psem tropiącym. Na szczęście po kilkudziesięciu minutach patrol policji zauważył kobietę, której rysopis odpowiadał zaginionej. 45-latka błąkała się w rejonie miejsca jej zamieszkania. Istniało podejrzenie, że kobieta mogła zatruć się wziętymi wcześniej tabletkami. Na miejsce przyjechała załoga karetki pogotowia, która zabrała kobietę do szpitala.  Dzięki szybkiej reakcji policjantów kobiecie nie zagraża niebezpieczeństwo.

źródło:KPP Ciechanów

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz