Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Prokuratura wyjaśni śmierć kobiety w mławskim szpitalu


Wczoraj wieczorem na oddziale wewnętrznym mławskiego szpitala zmarła 68-letnia kobieta. Prokuratura zbada czy do śmierci mogło dojść na skutek błędu medycznego. Już wczoraj wieczorem policja i prokuratura prowadziła w tej sprawie na terenie szpitala czynności.

KSP Mława nabór

– Potwierdzam, że wczoraj wieczorem doszło do zgonu kobiety w mławskim szpitalu. Zaplanowana jest już sekcja zwłok, która ma ustalić bezpośrednią przyczynę śmierci. Wdrożone też zostało postępowanie, które ma wyjaśnić  czy ewentualnie doszło błędu medycznego przy opiece nad pacjentką – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.


Zobacz także…

Tragedia w Kulanach. Nie żyje mały chłopczyk

Mławski lekarz oskarżony o molestowanie młodej pacjentki stanie przed sądem

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

39 - liczba komentarzy w artykule "Prokuratura wyjaśni śmierć kobiety w mławskim szpitalu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Magda
Gość
Niestety w małych miastach tak jest, ręka rękę myje, wszędzie znajomki i kumoterstwo. Jakie śledztwo ? Jeżeli takimi sprawami nie będzie zajmować się prokuratura i policja z zewnątrz to nic z tego nie wyniknie. Będzie zamiecione pod dywan, jakiś tam błąd, dokument zginie lub próbka krwi zbije się przez przypadek jak już to miało miejsce… A to że lekarze nie znają leków i dawek to jest fakt. Sama z przerażeniem patrzyłam jak lekarz dla mojego dziecka sprawdza lek w google !!! a dawkę na telefonie !!! Ubrałam dziecko i wyszłam bez słowa, nawet było mu to na rękę, bo kawkę… Czytaj więcej »
Świadomy
Gość

Przecież od dawna wiadomo że mławski szpital to rakarnia. Mam nadzieje że wkońcu wezmą się za to patologie gdzie ręka rękę myje

xawery
Gość

Najgorsze w tym całym przypadku jest to że w tak ważnych tematach zdrowia mławian i pracy szpitala—zabiera głos PATOLOGIA. która gdzieś tam coś słyszała jak biją dzwony tylko nie wie w którym kościele

wml
Gość

ostatnio miałem okazje być z dzieckiem z nagla wysypka. lekarz do mnie na npl powiedział; szczerze, to nie wiem co to jest a potem szukali w google kodu żeby wpisac w system. i na tym się skoczyla wizyta. bardziej był zajęty swoimi wynikami badan bo akurat miał na biurku nawet odwazyl się dzownic przy mnie i moim dziecku do innego lekarza o konsultacje w tej sprawie. owszem nie wszyscy tam sa zle to fakt ale poziom obsługi jest nie na wysokim poziomie. komuna i prl jeśli chodzi o zachowanie.

Zgoda
Gość

Nie bardzo rozumiem wyrzuty? Lekarz poprosił o konsultacje i należy go chwalić za to a nie ganić, bo konsultacje to rzecz normalna a jest wielu, którzy wolą skrzywdzić dziecko złą diagnozą, niż poprosić kogoś o drugą opinię, zatem szacunek dla lekarza, że potrafi się przyznać, że czegoś nie wie.

Anonimowo
Gość

Dzwonił o konsultację do innego lekarza przy pacjencie, ale odnośnie swoich wyników badań, a nie pacjenta, przynajmniej ja tak zrozumiałam

Gość
Gość
Miałam to samo . dzień wcześniej byłam z dzieckiem ponieważ miał wysoka goraczke nie do zabicia. Na drugi dzień goraczka przeszła za to sie pojawila obfita wysypka . Pojechałam kolejny raz na NPL lekarz nie dosc zw przyszedł po godzinie to wrecz krzyczał na mnie po co ja z wysypka przyszłam ! Czemu do swojego lekarza nie pojade. No porażka ! Ja wystraszona bondziwcko cale czerwone a lekarz co nawet nie dotknął ! Klocilam sie 15 min a obok krowa pielegniarka rozmawiala z corka przez tel co ma ojcu na kolacje robić !!!! Mało tego … Pojechałam do lekarza na… Czytaj więcej »
dioka
Gość

Pacjentka cierpiała na przewlekłą chorobę przy której miała jasno określone leki których nie można jej nigdy podawać. Jednak dr. [wymoderowano] nie raczył zapoznać się z dokumentacją i polecił podać zastrzyk z pierwszej pozycji na liście leków zakazanych. Pacjentka zmarła w ciągu 15 minut. czy jeszcze trzeba coś dodawać.

Misiak
Gość

Lek był podany w trakcie reanimacji i akurat byl to lek odczulajacy. Gdy ratuje sie zycie nie patrzy się w kartę najpierw. To ze nie czytał jej w ogóle to inna historia ale akurat pacjentka nie zmarła od tego leku…jak to w Mławie bywa plebs pier…. glupoty bo coś usłyszał.

Zgoda
Gość

Jeżeli takie zdarzenie miało miejsce, to zgoda, do prokuratury, lekarza o zaniedbanie do sądu i sprawa załatwiona. Tylko dlaczego jad wylewacie na cały szpital i wszystkich ludzi tam pracujących? To tak jakby ktoś powiedział, że wszyscy w Mławie jeżdżą po pijanemu, bo jednego złapali.

Ja
Gość

Akurat co do mławskiego szpitala to i ja mam zarzuty byłem po wypadku miałem trzy złamane żebra gdzie po trzech dniach pobytu w szpitalu w Mławie wypuszczono mnie do domu gdzie w opisie w którym dostałem było napisane że mam tylko lekki wstrząs mózgu a o pokazanych zebrać dowiedziałem się dopiero w Warszawie w zusie gdzie Pan Doktor się mnie pytał czy odczuwam jakieś bóle po złamanych zebrach więc nikt mi nie powie że w Mławie są tacy Boscy lekarze

xawery
Gość

Jeśli tak naprawdę było, to był naprawdę błąd lekarza, ale czy w tym przypadku wszystkich lekarzy i pracowników szpitala trzeba tak opluwać—zastanówcie się, bo to tylko zle świadczy o tych co piszą te bzdury.

Sprawiedliwy
Gość

A jeśli ci dobrzy lekarze bronią i kryją tych złych ,to niech się nie dziwią, że potem się dostanie równo wszystkim i strasznie ich boli taka ocena. Czy tak nie jest ?

Anonimowo
Gość

„Błąd lekarza” – delikatnie powiedziane, za coś takiego lekarz powinien beknąć, to nie błąd to po po prostu swiadome doprowadzenie do śmierci pacjenta.

Kama
Gość

Droga redakcjo, czy nie ma wiecej informacji? Chyba mlawska prokutatura nie bedzie prowadzila postepowania przy kazdym zgonie? Ktos musial zlozyc doniesienie. I jeszcze jedno. Nie ma co brac wszystkich pod jedna kreske. W mlawskim szpitalu pracuja zarówno dobrzy lekarze jak i partacze. Tak jak w innych szpitalach.

wpDiscuz