Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Prokuratura wyjaśni śmierć kobiety w mławskim szpitalu


Wczoraj wieczorem na oddziale wewnętrznym mławskiego szpitala zmarła 68-letnia kobieta. Prokuratura zbada czy do śmierci mogło dojść na skutek błędu medycznego. Już wczoraj wieczorem policja i prokuratura prowadziła w tej sprawie na terenie szpitala czynności.

– Potwierdzam, że wczoraj wieczorem doszło do zgonu kobiety w mławskim szpitalu. Zaplanowana jest już sekcja zwłok, która ma ustalić bezpośrednią przyczynę śmierci. Wdrożone też zostało postępowanie, które ma wyjaśnić  czy ewentualnie doszło błędu medycznego przy opiece nad pacjentką – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.


Zobacz także…

Tragedia w Kulanach. Nie żyje mały chłopczyk

Mławski lekarz oskarżony o molestowanie młodej pacjentki stanie przed sądem

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

39 - liczba komentarzy w artykule "Prokuratura wyjaśni śmierć kobiety w mławskim szpitalu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
oni2603
Gość

SZKODA:(

oni2603
Gość

jak chcesz umierać ,to do mławskiego szpitala…tak mówia 🙁

;

mławianin 1
Gość

JAK CI NIE ODPOWIADA MŁAWSKI SZPITAL TO ZGŁOŚ SIĘ DO JAKIEGOŚ UZDROWICIELA, taki samouk nawet z za grobu cię wyciągnie i wyleczy.

mławianin 1
Gość
Kiedy na innym mławskim portalu zapoznałem się z apelem Dyr. Białobłockiego, i komentarzami pod tym apelem, postanowiłem wrócić do tematu w codzienniku.pl. Bo to co się czyta w tych postach to normalnemu człowiekowi się kraje serce jak czyta te kalumnie,pod adresem mławskich lekarzy i szpitala. jak można tak pisać, no ale to jest właśnie TA DOBRA ZMIANA, w wykonaniu mławskich hejterów, a wszystkim którzy tak piszą odsądzając od czci i wiary wszystkich bez wyjątków pracowników i lekarzy mławskiego szpitala, zacytuję ku rozwadze słowa wypowiedziane przez wybitnego Polaka JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO CYT ” WAM KURY SZCZAĆ PROWADZAĆ—NARÓD WSPANIAŁY—TYLKO LUDZIE KURWY. I w… Czytaj więcej »
Misiek
Gość

Dyrektor powinien otworzyć oczy. Lekarzy ma mizernych zbyt sowicie opłacanych. Pielegniarek tyle co na lekarstwo bo za 1480 na reke nikt nie chce przyjść. Te które sa ida na zwolnienia, te które sie boja sa po liceach medycznych a o telenoweli w szpitalu nie wspomnę.
Smród gazu to tylko poczatek problemów….

medic help
Gość

Niestety ale będzie coraz gorzej. Mniej lekarzy powoduje, że byle kto po studiach medycznych będzie mógł zostać lekarzem i będzie nas leczył.

wpDiscuz