Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Olszewka. Nietrzeźwy mławianin za kierownicą fiata


Przasnyska policja zatrzymała nietrzeźwego mieszkańca naszego powiatu za kierownicą fiata. Był nietrzeźwy i dodatkowo kierował pojazdem, choć już wcześniej miał zabrane prawo jazdy.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– 30 grudnia 2017 r. o godz. 22.30 – w Olszewce gm. Jednorożec, policjanci zatrzymali 41- letniego mieszkańca powiatu mławskiego, który mając ponad 1 promil alkoholu w organizmie oraz  prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd w Mławie kierował fiatem –informuje  asp.szt. Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

red.

Zobacz także…

Mławski kierowca, który spowodował wypadek w Ciechanowie aresztowany

Potrącenie pieszego na ulicy Warszawskiej

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500