Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

„Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2017” – ruszył internetowy plebiscyt


Na terenie   garnizonu   mazowieckiego   trwa  IX edycja konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy”. W Mławie, o to zaszczytne miano rywalizuje 17 dzielnicowych z terenu miasta i gmin powiatu. Popularność dzielnicowego to ważne kryterium oceny jego współpracy z mieszkańcami. Już po raz kolejny na terenie pow. mławskiego konkurs prowadzony jest w formie plebiscytu facebookowego. Głos można oddać także mailowo.

Biuro architektoniczne KB Projekt

Wyróżnienie może zdobyć tylko dwóch funkcjonariuszy, najwyżej ocenianych przez mieszkańców miasta i wsi. Po raz drugi w historii, konkurs na terenie pow. mławskiego odbywa się w formie plebiscytu na facebooku. Taka bowiem  forma konkursu zyskała w ubiegłej edycji duże zainteresowanie. Zainteresowani mogą także głosować na swojego dzielnicowego, wysyłając wiadomość pocztą e-mail na adres kppmlawa@ra.policja.gov.pl.

Konkurs potrwa do końca stycznia br. Kryterium oceny, będą głosy oddane przez internautów – w formie „lajków” lub informacji przesłanej mailowo. Jeśli znasz, lubisz i doceniasz swojego dzielnicowego, zaznacz pod jego zdjęciem polubienie. Można także wpisać swój komentarz  ( dotyczący wyłącznie pracy dzielnicowego). Dzielnicowy, który uzbiera najwięcej głosów zdobędzie tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2017”.

Tytuł zostanie przyznany jednemu dzielnicowemu z terenu miasta i jednemu z terenu gmin. Nazwiska i rejony dzielnicowych dostępne są na stronie internetowej KPP w Mławie http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wml w zakładce PREWENCJA.

Profil facebook Policja Mława znajdziecie pod linkiem  https://www.facebook.com/policjamlawa/

Post dotyczący plebiscytu link https://www.facebook.com/policjamlawa/posts/1021547477984921

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 16 lutego 2018 roku. Zapraszamy do głosowania.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz