Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Najbardziej emocjonujące półfinały w historii pięciu sezonów


W pierwszym półfinale zmierzyły się ekipy już wcześniej tytułowanane – Benex z Automyjnią. Benex jako dwukrotny triumfator wcześniejszych edycji przystąpił do pojedynku jako faworyt.

Od pierwszej do dziewiątej kolejki szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, raz na drugą drużynę. Mecz dzięki swojej rewelacyjnej dyspozycji na swoją korzyść przechylił weteran ligi Irek Wypych, który pobijając swój rekord życiowy (205 punktów) zagwarantował drużynie zwycięstwo, a tym samym awans do finału ligi. Mecz, który do ostatnich rzutów trzymał w napięciu zakończył się wynikiem 634 – 629.

W drugim półfinale, wicemistrzowie zmierzyli się brązowymi medalistami. Był to mecz między ekipą Barcontrol, a drużyną Transbetonu. Po dziewięciu kolejkach wszystko wskazywało na ogromną niespodziankę, gdyż to ekipa Transbetonu wygrała 39 punktami. Mecz w bowling trwa jednakże 10, a nie 9 kolejek. Dzięki świetnej dyspozycji kapitana drużyny Krzysztofa Przybyłki i jego 4 strike’om z rzędu, to ekipa Barcontrol przechyliła ostatnimi rzutami szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając 641 – 612.

W meczu o piąte miejsce zmierzą się ekipy Lubas i Ubojnia Uniszki, które wygrały swoje mecze kolejno z Betonmaxem i Baxtomem.

W klasyfikacji indywidualnej najlepszy wciąż Paweł Koronowski ze średnią 174. Tuż za nim Sławek Grablewski ze średnią 166,7. Na trzecie miejsc wskoczył Krzysztof Przybyłko – 163,7.

źródło i fot. Organizator

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz