Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Potrącenie pieszego na ulicy Warszawskiej


Dziś kilka minut przed godziną 16-tą doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej, 18 Stycznia i Starego Rynku. Mężczyzna trafił do szpitala. Ruch w okolicy tego skrzyżowania jest utrudniony. Policja przepuszcza pojazdy wahadłowo.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

8 - liczba komentarzy w artykule "Potrącenie pieszego na ulicy Warszawskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

faktem jest ze piesi chodza jak chca nie rozgladaja sie na przejsciach tylko wchodza jak chca bo na pasach sa tylko trzeba miec mozliwosc to udowodnic czyja racja

Wilk
Gość

Tak święte krowy mogą rozjeżdżać ludi na pasach.

ddd
Gość

Przy niektórych przejściach dla pieszych jest tak ciemno, że trzeba zwalniać do 20 km/h żeby dobrze widzieć, czy ktoś jest na pasach. Do tego wysoki znak stojący na środku jezdni też nie ułatwia widoczności, gdy pieszy w szarym stroju akurat będzie na jego wysokości.
Jednym słowem przy dojeżdżaniu do przejścia trzeba jechać dużo wolniej niż dozwolone 50 km.

Atam
Gość

ddd. Jak można wywnioskować z twojego wpisu to masz luki w znajomości przepisów o ruchu drogowym. Przypomnij sobie jak powinien zachować się kierujacy gdy dojeżdża do przejścia dla pieszych. Inną kwestią jest to, że piesi wielokrotnie zachowują się niewłaściwie przy przechodzeniu przez jezdnię.

JFK
Gość

Ale milion na plac zabaw jest

Anonimowo
Gość

Tam jest dość ciemno

Z bliska
Gość

Czyzby samochody wieczorem i o zmierzchu bez swiatel jezdzily

Loti
Gość

Uwierz, ze mimo świateł często piesi (na ogół ubrani w ciemne kurtki o tej porze roku) są słabo widoczni.

wpDiscuz