Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Uciekał przed kontrolą policji. Ścigały go trzy radiowozy


Do zdarzenia doszło w piątek, tuż przed godz. 21:00. Interweniujący patrol ruchu drogowego w miejscowości Uniszki Zawadzkie próbował zatrzymać do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Opel Vectra.

Kierowca opla zignorował sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania się i rozpoczął ucieczkę. W pościg za kierowcą ruszyły trzy patrole. Podczas próby ucieczki, kierowca stracił panowanie nad samochodem i zjechał do rowu w miejscowości Napierki. Jak się okazało, oplem vectrą kierował  35- letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna już wcześniej stracił prawo jazdy, ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Ucieczka przed patrolem ruchu drogowego zakończyła się dla niego osadzeniem w areszcie. Zgodnie z Kodeksem karnym za przestępstwo niewykonania polecenia zatrzymania pojazdu do kontroli drogowej i ucieczki grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło i fot.: st. asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława

Zobacz także…

Mławski kierowca, który spowodował wypadek w Ciechanowie aresztowany

Dachowanie na Żuromińskiej

Publiczny rejestr gwałcicieli. Sam możesz sprawdzić, czy w twoim sąsiedztwie mieszka pedofil

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz