Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Uciekał przed kontrolą policji. Ścigały go trzy radiowozy


Do zdarzenia doszło w piątek, tuż przed godz. 21:00. Interweniujący patrol ruchu drogowego w miejscowości Uniszki Zawadzkie próbował zatrzymać do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Opel Vectra.

Słoneczne ogrody Mława

Kierowca opla zignorował sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania się i rozpoczął ucieczkę. W pościg za kierowcą ruszyły trzy patrole. Podczas próby ucieczki, kierowca stracił panowanie nad samochodem i zjechał do rowu w miejscowości Napierki. Jak się okazało, oplem vectrą kierował  35- letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna już wcześniej stracił prawo jazdy, ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Ucieczka przed patrolem ruchu drogowego zakończyła się dla niego osadzeniem w areszcie. Zgodnie z Kodeksem karnym za przestępstwo niewykonania polecenia zatrzymania pojazdu do kontroli drogowej i ucieczki grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło i fot.: st. asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława

Zobacz także…

Mławski kierowca, który spowodował wypadek w Ciechanowie aresztowany

Dachowanie na Żuromińskiej

Publiczny rejestr gwałcicieli. Sam możesz sprawdzić, czy w twoim sąsiedztwie mieszka pedofil

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500