Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Barbara Zaborowska uhonorowana medalem „Zasłużony dla Miasta Mława”


Barbra Zaborowska, nauczycielka z I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie, a równocześnie sekretarza Zarządu w Mławie i prezes Towarzystwa Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej otrzymała medal „Zasłużony dla Miasta Mława”.

Słoneczne ogrody Mława

Wniosek o nadanie odznaczenia złożył do burmistrza prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Zawkrzeńskiej. Wręczenia odznaczenia dokonał na wczorajszej sesji rady miasta burmistrz Sławomir Kowalewski. Uzasadniając przyznanie odznaczenia burmistrz podkreślił rolę Barbary Zaborowskiej, jako prezesa Towarzystwa Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej w promocji miasta i postaci urodzonej w Mławie, Tekli Bądarzewskiej.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

17
KOMENTARZE

1500
Jestem z Mławy

Tyle komentarzy dotyczących działalności pedagogicznej, choć medal wcale jej nie dotyczy, Pani Zaborowska zrobiła wiele dla Mławy, angażuje się w sprawy kultury,promuje słynnych mławiaków. Oczywiście komuś nawet to się nie podoba. Jej działalność nikomu nie szkodzi a jeśli ktoś miałby oceniać to lepiej żeby się uważnie zapoznał.
Serdeczne gratulacje zasłużonego medalu ☺

Meggie

Gratulacje ☺

Foos

Potwierdzam – bez powodu gnebila uczniow . ‚Wyzszsza yntelygencja’ . Kultura tez nie grzeszyla . Smiech mnie ogarnal jak zobaczylem naglowek

Matka

Gratulacje. Proszę pamiętać, że „psy szczekają, a karawana idzie dalej”. Nominacja sprawiła mi wiele radości, bo utrwaliła się Pani w mej pamięci nie tylko jako dobry pedagog, ale przede wszystkim jako szlachetny człowiek. A tylko dzięki takim moje dziecko pokonało problemy. Dziękujemy.

Uczeń

Kim jest ta kobieta? Żaden z niej działacz, podobnie jak nauczyciel. Pamiętam jak w okresie szkolnym gnębiła uczniów bez powodu, a teraz wielce uhonorowana. Wstyd.

roan

Skoro tak mało wiesz o ,,tej pani”, to po co zabierasz głos? Dowiedz się, co ta ,,pani ” robi dla miasta, a wtedy oceniaj…

Xyz

Chyba jedyna osoba która coś robi dla tego miasta

Hipki

Zasłużony medal!
Brawo dla Pani Zaborowsiej.
Ten medal nie jest za sprawy naukowe, chciaz i tu nie ma czego sobie do zarzucenia! Wydaje mi się, ze zawiść i brak chęci zmieniania tej małej ojczyzny Was przerasta. Jeszcze raz gratulacje!
Wychowanek.

Wychowanek LO

Wielka mi zasłużona czym?ludzie dajcie spokój. Ciekawe czym się zasłużyła edukacja w LO hahahaha

aloa

Zasłużyła się dla miasta, a nie dla szkoły. Jeżeli się wypowiadasz, to najpierw miej o tym wiedzę…

anka

Jednego cię nie nie nauczyli – czytać ze zrozumieniem, ale ponoć niektórzy są niewyuczalni. Medal dostała za pracę dla miasta Mławy, a nie za pracę pedagogiczną.

Jagoda

Nauczyciel Nauczycielowi…bez kitu ale lipa

ROAN

Czytaj ze zrozumieniem – zasłużony dla miasta Mławy, a nie dla LO…

J....

Bardzo Trafnie, Nauczyciel z Powołania. Pozdrawiam Uczeń 2004-2007 ILO Biolo Chemia

Beatka

lizodup Pozdrawiam

anka

Czytaj ze zrozumieniem, za co jest medal.Przyklejanie komuś łatki pod pseudonimem – jakie to polskie…

Jurek

Dobrze że nie jest to medal za działalność pedagogiczną w mławskim LO, bo tu dużo wątpliwości.