Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Barbara Zaborowska uhonorowana medalem „Zasłużony dla Miasta Mława”


Barbra Zaborowska, nauczycielka z I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie, a równocześnie sekretarza Zarządu w Mławie i prezes Towarzystwa Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej otrzymała medal „Zasłużony dla Miasta Mława”.

Wniosek o nadanie odznaczenia złożył do burmistrza prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Zawkrzeńskiej. Wręczenia odznaczenia dokonał na wczorajszej sesji rady miasta burmistrz Sławomir Kowalewski. Uzasadniając przyznanie odznaczenia burmistrz podkreślił rolę Barbary Zaborowskiej, jako prezesa Towarzystwa Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej w promocji miasta i postaci urodzonej w Mławie, Tekli Bądarzewskiej.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

17 - liczba komentarzy w artykule "Barbara Zaborowska uhonorowana medalem „Zasłużony dla Miasta Mława”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Jestem z Mławy
Gość

Tyle komentarzy dotyczących działalności pedagogicznej, choć medal wcale jej nie dotyczy, Pani Zaborowska zrobiła wiele dla Mławy, angażuje się w sprawy kultury,promuje słynnych mławiaków. Oczywiście komuś nawet to się nie podoba. Jej działalność nikomu nie szkodzi a jeśli ktoś miałby oceniać to lepiej żeby się uważnie zapoznał.
Serdeczne gratulacje zasłużonego medalu ☺

Meggie
Gość

Gratulacje ☺

Foos
Gość

Potwierdzam – bez powodu gnebila uczniow . ‚Wyzszsza yntelygencja’ . Kultura tez nie grzeszyla . Smiech mnie ogarnal jak zobaczylem naglowek

Matka
Gość

Gratulacje. Proszę pamiętać, że „psy szczekają, a karawana idzie dalej”. Nominacja sprawiła mi wiele radości, bo utrwaliła się Pani w mej pamięci nie tylko jako dobry pedagog, ale przede wszystkim jako szlachetny człowiek. A tylko dzięki takim moje dziecko pokonało problemy. Dziękujemy.

Uczeń
Gość

Kim jest ta kobieta? Żaden z niej działacz, podobnie jak nauczyciel. Pamiętam jak w okresie szkolnym gnębiła uczniów bez powodu, a teraz wielce uhonorowana. Wstyd.

roan
Gość

Skoro tak mało wiesz o ,,tej pani”, to po co zabierasz głos? Dowiedz się, co ta ,,pani ” robi dla miasta, a wtedy oceniaj…

wpDiscuz