Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Wardęga znów atakuje. Halloweenowy powrót youtubera


Od niedawna w sieci można obejrzeć zapowiadany, nowy prank Sylwestra Wardęgi, youtubera i performera pochodzącego spod Mławy. Filmik trafił do internetu 19 grudnia 2017 i nosi tytuł „Summoner”. W tej chwili ma ponad 300 tyś. wyświetleń.

Summoner  to postać z innego wymiaru, która przedostała się do nas tajemniczym portalem w okolicach Sosnowca. Summoner potrafi ożywiać przedmioty, a tym, które już żyją dodawać energii.  – wyjaśnia na swoim fanpage’u autor i zaprasza do oglądania video.

Nagranie jak zawsze budzi wiele skrajnych emocji, a także przywołuje pewne skojarzenia. Tytułowa postać Wardęgi wyglądem wydaje się nawiązywać choćby do Pale Mana z Labiryntu Fauna. Z tajemniczego portalu wydostaje się niczym Demogorgon w popularnym ostatnio serialu Stranger Things 😉 Co się dzieje dalej, zobaczcie sami…

Pale Man z „Labiryntu Fauna”; źródło: vignette.wikia.nocookie.net

http://strangerthings.wikia.com/wiki/The_Demogorgon

red.

 

Zobacz także…

Repertuar kina Kosmos na styczeń. Zobacz zwiastuny!

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Wardęga znów atakuje. Halloweenowy powrót youtubera"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Megi
Gość

z tego wszystkiego najbardziej podoba mi się kostium

Ktoa
Gość

Nic ciekawego

wpDiscuz