Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Faworyci na plus. Kolejny popis Zakrzewskiego


Biuro architektoniczne KB Projekt

Piąta kolejka Kormez Mławskiej Ligi Koszykówki nie przyniosła emocji. Faworyci nie dali żadnych szans konkurentom. W przypadku lidera, Wuja Squad, czwarte zwycięstwo w sezonie wiązało się ze strzeleckim popisem.

“Setka”, czyli sto zdobytych punktów w meczu, nie była raczej zagrożona. Choć kto wie, gdyby w składzie nie zabrakło Rafała Struzika, ta granica mogła być przekroczona. Kolejne fantastyczne zawody rozegrał Łukasz Zakrzewski. Młody zawodnik (jeszcze uczeń jednej z mławskich szkół średnich) rzucił aż 34 oczka. Wykazał się kapitalną skutecznością – trafił czternaście prób na dwadzieścia oddanych rzutów. Pięć razy pocelował z dystansu. Dziewiętnaście oczek dołożył Bartosz Tyszka. Ponadto kapitan zwycięzców dorzucił sześć asyst i osiem zbiórek.

Mistrzowie z MOSiR-u Ciechanów rozgromili Dragons. Kluczem do ogrania debiutantów okazała się defensywa. Pierwsze punkty stracili dopiero po ośmiu minutach. Ostatecznie “smoki” zatrzymali się zaledwie na trzynastu. Najlepszym strzelcem ciechanowian okazał się Artur Dobrzyński. Rzucił czternaście oczek czyli jak łatwo policzyć, mógł się pochwalić większym bilansem, niż cała ekipa konkurentów.

Litości dla pierwszoroczniaków nie mieli także reprezentanci WML Squad. Triumfowali 54:23 – rywalizację z podwójną zdobyczą zakończyli Przemysław Łęczek (12), Jakub Walczak (12) i Karol Ludwiński (11).

Szósta seria zostanie rozegrana w środę 3 stycznia. Wówczas odbędą się spotkania pomiędzy Wuja Squad – Dragons, I LO Mława – WML Squad  oraz MOSiR Ciechanów – Dream Team Działdowo.

V kolejka (20 grudnia): Wuja Squad  – I LO Mława 87:35, Dream Team – WML Squad 23:54,  Ciechanów – Dragons 61:13

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz