Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zniszczony przystanek MKM na Batalionów Chłopskich


Słoneczne ogrody Mława

Nie ma szczęścia przystanek MKM ustawiony na ulicy Batalionów Chłopskich  od strony ulicy Podmiejskiej. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia zniszczyli go chuligani. Do takiego zdarzenia dochodzi już w tym miejscu po raz drugi. Poprzednim razem do złamania słupka przystankowego doszło w listopadzie 2015 r. Według ratusza, koszt nowego przystanku to niestety kwota ok. 20 tys. zł.

red.

selfp

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
mwa

Co za głupoty ! Zniszczenie to efekt wiatru oraz wadliwej konstrukcji. Poprzednie uszkodzenie również było od wadliwej konstrukcji. Źle wykonane spoiny oraz brak ażurowej konstrukcji zrobił swoje. Po raz drugi uszkodzenie jest na spoinie. Proszę zamieścić zdjęcia samego pęknięcia. Ratusz powinien wystąpić do firmy z reklamacją. Firma która to wykonywała powinna dostarczyć raporty z badań nieniszczących. Nie stoi nic na przeszkodzie aby teraz takie badania wykonać. Nie są to badania zbytnio kosztowne.

do mwa

Na 18 Stycznia również była wadliwa konstrukcja? Ułamane przy samym chodniku.

Blacharz

20 tyś ???????? za te trzy rurki i kawałek blachy ?! To ja od dziś naprawiam takie przystanki, i to za połowę ceny! Ja chcę to naprawić! Za 10 tyś, a niech to, będę stratny, jeszcze zatańczę kankana. Niezłe stawki w ratuszu mają. A później dziwić się że zadłużenie rośnie.. Nic dodać, nic ująć..

Think more

Tak, ratusz ma szeroki gest, bo płaci z Twojej i mojej kieszeni, dlatego może też sobie pozwolić na podwojenie zadłużenia, na co ani Ciebie, ani mnie nie byłoby stać.