Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Zniszczony przystanek MKM na Batalionów Chłopskich


Nie ma szczęścia przystanek MKM ustawiony na ulicy Batalionów Chłopskich  od strony ulicy Podmiejskiej. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia zniszczyli go chuligani. Do takiego zdarzenia dochodzi już w tym miejscu po raz drugi. Poprzednim razem do złamania słupka przystankowego doszło w listopadzie 2015 r. Według ratusza, koszt nowego przystanku to niestety kwota ok. 20 tys. zł.

red.

selfp

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Zniszczony przystanek MKM na Batalionów Chłopskich"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mwa
Gość

Co za głupoty ! Zniszczenie to efekt wiatru oraz wadliwej konstrukcji. Poprzednie uszkodzenie również było od wadliwej konstrukcji. Źle wykonane spoiny oraz brak ażurowej konstrukcji zrobił swoje. Po raz drugi uszkodzenie jest na spoinie. Proszę zamieścić zdjęcia samego pęknięcia. Ratusz powinien wystąpić do firmy z reklamacją. Firma która to wykonywała powinna dostarczyć raporty z badań nieniszczących. Nie stoi nic na przeszkodzie aby teraz takie badania wykonać. Nie są to badania zbytnio kosztowne.

do mwa
Gość

Na 18 Stycznia również była wadliwa konstrukcja? Ułamane przy samym chodniku.

Blacharz
Gość

20 tyś ???????? za te trzy rurki i kawałek blachy ?! To ja od dziś naprawiam takie przystanki, i to za połowę ceny! Ja chcę to naprawić! Za 10 tyś, a niech to, będę stratny, jeszcze zatańczę kankana. Niezłe stawki w ratuszu mają. A później dziwić się że zadłużenie rośnie.. Nic dodać, nic ująć..

Think more
Gość

Tak, ratusz ma szeroki gest, bo płaci z Twojej i mojej kieszeni, dlatego może też sobie pozwolić na podwojenie zadłużenia, na co ani Ciebie, ani mnie nie byłoby stać.

wpDiscuz