Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

Naszym Czytelnikom życzymy – pięknych i szczęśliwych Świąt


Biuro architektoniczne KB Projekt
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "Naszym Czytelnikom życzymy – pięknych i szczęśliwych Świąt"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Sympatyk
Gość

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

mławianin 1
Gość
Wszystko jest fajnie Serdeczne dzięki Redakcji za życzenia, ale te życzenia dla sympatyków Portalu o wiele lepiej by wyglądały gdyby był na czołówce portalu, kiedy otwiera się stronę, bo te które są jak wyżej od przedstawicieli DOBREJ ZMIANY, /trochę kolą w oczy tym symbolem / NO ALE CÓŻ SKORO NIE MOŻNA SIĘ COFNĄĆ TRZEBA ZNALEZĆ NAJLEPSZY SPOSÓB BY W TYM NOWYM ROKU PÓJŚĆ NA PRZÓD. Bo każda chwila jest dobra aby coś zmienić w życiu. Niech mi będzie wolno za pośrednictwem Portalu także złożyć Życzenia dla wszystkich sympatyków WYJĄTKOWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA NIECH TEN MAGICZNY CZAS UPŁYNIE W SPOKOJU, RADOŚCI… Czytaj więcej »
wyborca
Gość

Wzajemnie. Też podobnie jak pan NIE SYMPATYZUJĘ z tą partią, ale wykupić reklamę w postaci życzeń na banerze przecież mógł każdy, portal zapraszał wszystkich, tak samo ja i pan. Naszych tam nie ma więc pozostają życzenia od innych. Można na nie patrzeć lub nie. Pozdrawiam świątecznie.

stała czytelniczka
Gość

Śliczne życzenia. Dziękuję i wzajemnie, wesołych Świąt 🙂

Magnus
Gość

Ślicznie dziękuję.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
☺☺☺☺☺

wpDiscuz