Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Przedszkolaki w Wieczfni Kościelnej już czekają na święta


21 grudnia w Punkcie Przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Wieczfni Kościelnej odbyły się jasełka i wigilia klasowa z udziałem rodziców. Świąteczny nastrój stworzyło przedstawienie, w którym najmłodsi aktorzy przypomnieli historię narodzin Jezusa. W takim świątecznym nastroju wszyscy już czekają na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Słoneczne ogrody Mława

źródło i fot. SP w Wieczfni Kościelnej

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500