Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Uszkodzona lampa sygnalizatora wisiała na przewodzie


Słoneczne ogrody Mława

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych najprawdopodobniej jakiś samochód ciężarowy, skręcający z ulicy Żwirki w stronę Starego Rynku uszkodził sygnalizator świetlny stojący na tym skrzyżowaniu.

Samochód musiał tylko lekko zahaczyć o słup sygnalizatora i uszkodził jedynie osłoną dolnej lampy sygnalizatora, która wypadła z obudowy. Przez bardzo długi czas lampa sygnalizacyjna zielonego światła dla pieszych zwisała, kołysana wiatrem na przewodzie zasilającym. W wyniku uderzenia diody nie zostały uszkodzone, sygnalizator działał. Pomimo tego, że czytelnicy sygnalizowali o uszkodzeniu, powiadamiając Straż Miejską, to dopiero po południu, ktoś doraźnie rozwiązał problem, umieszczając lampę sygnalizatora w obudowie, bez zamocowania w osłonie.

red.

źródło i fot. nadesłane

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

tyle ciezarowek tamtedy jezdzi i nie ma mozliwosci stracenia jej przez auta, a moze wandal? wystarczy obejrzec monitoring ktory jest na skrzyzowaniu nie tylko do karania kierowcow

Sisi

Ludzie widzą takie sprawy, ale często nie wiedzą gdzie to zgłosić

Mieszkaniec

Szanowna redakcjo, może i temat nie będzie dotyczył sygnalizacji, ale drzew, które obok niej rosły, a zostały wycięte. Chodzi o drzewa, które przez wiele lat rosły na skarpie w ciągu ul. Żwirki pomiędzy Padlewskiego a Chrobrego. Komu one przeszkadzały? Od kilku lat centrum Mławy jest ogołacane z drzew. Czemu na odnowionej Padlewskiego nie pojawiła się roślinność. Podobno walczymy ze smogiem…

Patryk

Bo to jest miasto . chcesz drzew to mamy ładny las obok

piko

dzięki takiemu myśleniu za parę lat będzie trzeba chodzić w maseczkach

Mieszkaniec

Drzewa to lepsze powietrze, ładniejsze otoczenie, cień latem i ochrona przed powodzią i jednocześnie przed wysychaniem gleby. W miastach powinno być dużo drzew. 20 lat temu w Mławie były wiele drzew, teraz wystarczy przejść się po pustym parku i ubywajacej roślinności na wielu ulicach.

Atam

Wnioskuję, że w życiu bardzo mało widziałeś skoro twierdzisz, że to jest miast, chcesz drzew mamy ładny las. Rusz się w Polskę więcej będzieszbwięcej wiedział i widział.