Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Uszkodzona lampa sygnalizatora wisiała na przewodzie


Wczoraj w godzinach przedpołudniowych najprawdopodobniej jakiś samochód ciężarowy, skręcający z ulicy Żwirki w stronę Starego Rynku uszkodził sygnalizator świetlny stojący na tym skrzyżowaniu.

Samochód musiał tylko lekko zahaczyć o słup sygnalizatora i uszkodził jedynie osłoną dolnej lampy sygnalizatora, która wypadła z obudowy. Przez bardzo długi czas lampa sygnalizacyjna zielonego światła dla pieszych zwisała, kołysana wiatrem na przewodzie zasilającym. W wyniku uderzenia diody nie zostały uszkodzone, sygnalizator działał. Pomimo tego, że czytelnicy sygnalizowali o uszkodzeniu, powiadamiając Straż Miejską, to dopiero po południu, ktoś doraźnie rozwiązał problem, umieszczając lampę sygnalizatora w obudowie, bez zamocowania w osłonie.

red.

źródło i fot. nadesłane

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Uszkodzona lampa sygnalizatora wisiała na przewodzie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

tyle ciezarowek tamtedy jezdzi i nie ma mozliwosci stracenia jej przez auta, a moze wandal? wystarczy obejrzec monitoring ktory jest na skrzyzowaniu nie tylko do karania kierowcow

Sisi
Gość

Ludzie widzą takie sprawy, ale często nie wiedzą gdzie to zgłosić

Mieszkaniec
Gość

Szanowna redakcjo, może i temat nie będzie dotyczył sygnalizacji, ale drzew, które obok niej rosły, a zostały wycięte. Chodzi o drzewa, które przez wiele lat rosły na skarpie w ciągu ul. Żwirki pomiędzy Padlewskiego a Chrobrego. Komu one przeszkadzały? Od kilku lat centrum Mławy jest ogołacane z drzew. Czemu na odnowionej Padlewskiego nie pojawiła się roślinność. Podobno walczymy ze smogiem…

Patryk
Gość

Bo to jest miasto . chcesz drzew to mamy ładny las obok

Atam
Gość

Wnioskuję, że w życiu bardzo mało widziałeś skoro twierdzisz, że to jest miast, chcesz drzew mamy ładny las. Rusz się w Polskę więcej będzieszbwięcej wiedział i widział.

Mieszkaniec
Gość

Drzewa to lepsze powietrze, ładniejsze otoczenie, cień latem i ochrona przed powodzią i jednocześnie przed wysychaniem gleby. W miastach powinno być dużo drzew. 20 lat temu w Mławie były wiele drzew, teraz wystarczy przejść się po pustym parku i ubywajacej roślinności na wielu ulicach.

piko
Gość

dzięki takiemu myśleniu za parę lat będzie trzeba chodzić w maseczkach

wpDiscuz