Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Kiermasz świąteczny w Zespole Szkół Nr 2


Świąteczne stroiki, pierniki, kolorowe bombki, figurki aniołów, kwiatki, karty świąteczne i wiele innych ręcznie zrobionych ozdób można było kupić na dwudniowym kiermaszu w Zespole Szkół Nr 2 w Mławie.

Świąteczne ozdoby zostały zrobione przez wychowanków i opiekunów Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Mławie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na dogoterapię, metodę rehabilitacyjną z udziałem wyszkolonego psa i wykwalifikowanego terapeuty.
Stoisko zostało przygotowane już we wtorek, przez wolontariuszy z Zespołu Szkół Nr 2 pod opieką pań: Aleksandry Michalak i Mileny Kordek.
– Uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły chętnie kupują ozdoby. Największą popularnością cieszą się słodkie pierniki – powiedziały Natalia Górna i Ilona Olszewska, wolontariuszki z klasy III hotelarz Zespołu Szkół Nr 2 w Mławie.

RW

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz