Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Nowe radiowozy mławskiej policji przekazane i poświęcone


Wczoraj oficjalnie do służby w mławskiej komendzie policji trafiły trzy nowe radiowozy. Są to dwa oznakowane Ople Astra oraz nieoznakowany Citroen Cactus. Zakup opli w połowie dofinansowały mławskie starostwo i urząd miasta, drugą połowę zapłaciła Komenda Wojewódzka w Radomiu. Koszt jednego radiowozu to ok. 80 tys zł. Citroen to nagroda dla mławskich kryminalnych za sukcesy w zwalczaniu przestępczości w obrocie towarami bez akcyzy.  

Poświęcenia nowych pojazdów dokonał kapelan mławskiej policji ks. Kazimierz Ziółkowski, dziekan dekanatu mławskiego. Powiat reprezentował starosta Włodzimierz Wojnarowski, a urząd miasta sekretarz miasta Mariusz Szczechowicz.

Niejako kontynuacją tego świątecznego dnia, było wigilijne spotkanie policjantów i pracowników cywilnych policji w sali komendy.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Nowe radiowozy mławskiej policji przekazane i poświęcone"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
marek
Gość

Dostali nowe auta to OK. niech służą dla porządku i bezpieczeństwa obywateli i ułatwiają pracę policji ale po co ten cyrk z kiecakiem? może jeszcze ołtarzyki i różaniec wisi przy lusterku, panowie oby wam mundurów na sutanny nie powymieniali.

wpDiscuz