Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Dlaczego stawiamy przy wigilijnym stole dodatkowe nakrycie?


Tradycją świąt Bożego narodzenia jest jedno dodatkowe nakrycie dla niespodziewanego gościa. O takiej wrażliwości na osoby samotne, opuszczone, biednych lub potrzebujących pomocy, szczególnie w okresie tych radosnych świąt, opowiedział spektakl przygotowany przez uczniów klas II i III Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie.

19 grudnia, tuż przed świętami przedstawienie na motywach bajki Andersena „Dziewczynka z zapałkami” przygotowali  uczniowie klas II i III, a widzami byli ich rówieśnicy a także rodzice. Młodzi aktorzy do swoich ról przygotowali się starannie, łącznie ze stosownymi do granych ról strojami. Przedstawieniu towarzyszyła jak zwykle wymagająca dużego nakładu pracy scenografia. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.

red.

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500