Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dlaczego stawiamy przy wigilijnym stole dodatkowe nakrycie?


Tradycją świąt Bożego narodzenia jest jedno dodatkowe nakrycie dla niespodziewanego gościa. O takiej wrażliwości na osoby samotne, opuszczone, biednych lub potrzebujących pomocy, szczególnie w okresie tych radosnych świąt, opowiedział spektakl przygotowany przez uczniów klas II i III Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

19 grudnia, tuż przed świętami przedstawienie na motywach bajki Andersena „Dziewczynka z zapałkami” przygotowali  uczniowie klas II i III, a widzami byli ich rówieśnicy a także rodzice. Młodzi aktorzy do swoich ról przygotowali się starannie, łącznie ze stosownymi do granych ról strojami. Przedstawieniu towarzyszyła jak zwykle wymagająca dużego nakładu pracy scenografia. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.

red.

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500