Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych w Grzebsku


Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to też czas ubierania choinek. Najpiękniejsze i niepowtarzalne są te, które ubieramy własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Największą radość dzieciom sprawiają te, które zrobią razem z własnymi rodzicami.

18 grudnia w Punkcie Przedszkolnym w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbyły się takie właśnie zajęcia warsztatowe. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

Źródło i fot. Szkoła Filialna w Grzebsku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz