Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

Zanim zabłyśnie pierwsza gwiazdka- rodzinne spotkanie świąteczne u najmłodszych


Okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia to  szczególna okazja do wzmacniania więzi rodzinnych jak również zachęcania rodziców do współpracy z przedszkolem.

cdziennik_inspiruje

13.12.2017r.  w MPS nr 3 w Mławie w grupach najmłodszych dzieci 3 i 4 letnich odbyły się warsztaty plastyczne, na które zostali zaproszeni rodzice wraz z dziećmi. Po zaprezentowaniu programu artystycznego oraz uroczystym złożeniu życzeń, dzieci wraz z rodzicami przystąpiły  do wykonywania ozdób świątecznych. W rodzinnej atmosferze, przy akompaniamencie kolęd powstały pełne uroku dekoracje świąteczne, które tego samego dnia ozdobiły przedszkolny hol główny. Pojawiły się piękne stroiki, bombki, choinki, które stworzyły niepowtarzalny, świąteczny klimat.  Do każdej z grup przedszkolnych  zawitali kolędnicy z grupy „Krasnale” przypominając o tradycjach ludowych i bożenarodzeniowych. Występ połączony był z akcją charytatywną.  Wszystkim rodzicom, którzy wzięli udział w warsztatach serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, wsparcie,  oraz pięknie wykonanie ozdób świątecznych. Życzymy pełnych rodzinnego ciepła,  wesołych  Świąt Bożego Narodzenia!

Źródło i fot. MPS nr 3

« 1 z 4 »

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz