Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

„Ozdoby bożonarodzeniowe” – warsztaty otwarte dla rodziców i uczniów w Grzebsku


18 grudnia 2017 r.  w oddziałach przedszkolnych i klasie III Szkoły Filialnej w Grzebsku odbyły się zajęcia otwarte – warsztaty z rodzicami. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja, by rodzice razem z dziećmi wykonali świąteczne ozdoby.  Dzieci do takich warsztatów zachęcać nie trzeba, ale rodzice wykazali też duży zapał. Z końcowych efektów wszyscy byli bardzo zadowoleni i z dumą prezentowali je sobie nawzajem, dzieląc się pomysłami.   Świąteczne spotkanie miało na celu podkreślenie znaczenia więzi rodzinnych, wzajemnego poświęcenia, szacunku do rodziców, szacunku do dzieci.

Biuro architektoniczne KB Projekt

Źródło i fot. Szkoła Filialna w Grzebsku

oprac. red

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz