Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wigilijny „Darz Bór”


Słoneczne ogrody Mława

Świąteczne życzenia, opłatek, odznaczenia i przygotowane przez siebie potrawy. Tak spotkanie wigilijne obchodzili myśliwi z Koła nr 3 Łoś.

Tradycyjnie, jak co roku swoje spotkanie wigilijne zorganizowali myśliwi z Koła nr 3 Łoś. W niedzielę, 17 grudnia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rumoce (gmina Lipowiec Kościelny) zebrało się 32 myśliwych. Życzenia świąteczne wszystkim myśliwym złożył Grzegorz Kuciński, prezes Koła Nr 3 Łoś w Mławie. Na tegorocznym spotkaniu opłatkowym wybrańców świętego Huberta wręczono dwa Brązowe Medale Zasługi Łowieckiej dla: Stanisława Kucińskiego i Tadeusza Falkowskiego, łowczego koła. Wyróżnieni zostali także: Andrzej Morgisz, Ireneusz Sokół, Robert Łuczak i Jan Markiewicz, który oprócz pasji łowieckiej posiada na swoim koncie sukcesy w hodowli i lotach gołębi pocztowych.

Na wigilii był obecny również wójt gminy Lipowiec Kościelny, Jarosław Goschorski, który otrzymał od władz koła pamiątkowy medal. Złożył on także wszystkim zebranym świąteczne życzenia. Po podzieleniu się opłatkiem wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu, na którym pojawiły się potrawy przygotowane przez samych myśliwych.

RW/red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Dzika

Wielbiciele mordowania dziela sie oplatkiem. Paradoks.

Fan dzika

Łowiectwo wraca do łask.Ciekawe hobby