Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Wigilijny „Darz Bór”


Świąteczne życzenia, opłatek, odznaczenia i przygotowane przez siebie potrawy. Tak spotkanie wigilijne obchodzili myśliwi z Koła nr 3 Łoś.

Tradycyjnie, jak co roku swoje spotkanie wigilijne zorganizowali myśliwi z Koła nr 3 Łoś. W niedzielę, 17 grudnia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rumoce (gmina Lipowiec Kościelny) zebrało się 32 myśliwych. Życzenia świąteczne wszystkim myśliwym złożył Grzegorz Kuciński, prezes Koła Nr 3 Łoś w Mławie. Na tegorocznym spotkaniu opłatkowym wybrańców świętego Huberta wręczono dwa Brązowe Medale Zasługi Łowieckiej dla: Stanisława Kucińskiego i Tadeusza Falkowskiego, łowczego koła. Wyróżnieni zostali także: Andrzej Morgisz, Ireneusz Sokół, Robert Łuczak i Jan Markiewicz, który oprócz pasji łowieckiej posiada na swoim koncie sukcesy w hodowli i lotach gołębi pocztowych.

Na wigilii był obecny również wójt gminy Lipowiec Kościelny, Jarosław Goschorski, który otrzymał od władz koła pamiątkowy medal. Złożył on także wszystkim zebranym świąteczne życzenia. Po podzieleniu się opłatkiem wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu, na którym pojawiły się potrawy przygotowane przez samych myśliwych.

RW/red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Wigilijny „Darz Bór”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Dzika
Gość

Wielbiciele mordowania dziela sie oplatkiem. Paradoks.

Fan dzika
Gość

Łowiectwo wraca do łask.Ciekawe hobby

wpDiscuz