Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Wigilia w Związku Emerytów


W sobotę, 16 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów mławskiego rejonu.  W stołówce Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie,  przy wigilijnym stole spotkało się ponad 60 osób.

Z oficjalnych gości, na opłatku pojawił się burmistrz Sławomir Kowalewski i Dorota Kaczorek – Magdalińska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie. Spotkanie rozpoczęło się od życzeń Barbary Przybyszewskiej, zastępcy prezesa mławskiego rejonu Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Życzenia nadesłały również władze okręgowe. Następnie minutą ciszy uczczono pamięć Janiny Teresy Kryśkiewicz, zmarłej w tym roku pani prezes mławskiego związku. Życzenia również seniorom złożył burmistrz. Później uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem, po czym zasiedli do stołu zastawionego wigilijnymi potrawami. Nie zabrakło również śpiewania kolęd w rodzinnej atmosferze.

RW/red

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Wigilia w Związku Emerytów"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Jarząbek
Gość

Po prostu nie mogło tam zabraknąć włodarza – to stały elektorat. Burmistrz uwielbia emerytów, szczególnie całowanie emerytek po rączkach, piękne komplementy i te słodko-kwaśne uśmieszki.
Mógł wysłać swoją wice, no ale teraz to już wszędzie trzeba się pokazywać, bo do wyborów już niecały roczek.

Kolo szanel
Gość

Burmistrz Kowalewski jest dobrym gospodarzem.Jak każdy ma wady, a stara się być wszędzie gdzie go zaproszą

Stefan
Gość

A może to po prostu przejaw szacunku dla mławskich seniorów a nie żadna wielka polityka. .

kaśka
Gość

zazdrość?…

wpDiscuz