Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Nocna awantura ukraińskich lokatorów


Spokojnej, sobotniej nocy nie mieli mieszkańcy jednego z bloków na osiedlu Sienkiewicza. Do głośnej awantury wywołanej przez lokatorów narodowości ukraińskiej przyjechała nie tylko policja, ale też straż pożarna.

Według świadków, na klatce schodowej czuć było jakiś gaz. Dokładnie jednak nie było wiadomo, czy to gaz ulatniający się z kuchenki gazowej, czy mośe ktoś gaz rozpylił na schodach. Interwencja służb uspokoiła niesfornych lokatorów, przynajmniej doraźnie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

9 - liczba komentarzy w artykule "Nocna awantura ukraińskich lokatorów"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kojot
Gość

weź jarząbek pakuj mandżur i na ukraine wypad

Polak
Gość

Coraz bardziej, się u nas rozkręcają .Powinni ich deportować ,wtedy by zarobki wzrosły

polak
Gość

I to coraz i coraz więcej tego tu jest.. chlają i łażą po nocach.. polska dla polaków!!!

Jarząbek
Gość

Polacy za to super, bardzo przyzwoici, kulturalni i co najważniejsze nie chlają i nie łażą po nocach 😀 – koń by się uśmiał.
Polak przez małe „p” świadczy już sam o sobie, czyli o tym jaki z Ciebie Polak, gdybyś był prawdziwym Polakiem, to po pierwsze nie napisałbyś tak głupiego postu, a po drugie nie napisałbyś „Polak” przez małe „P”

Polak
Gość

A ty co nie Polak ,że tak na swoich ujadasz ?

Jarząbek
Gość

Prawda w oczy kole 🙂
Druga sprawa to wcale nie ujadam, tylko stwierdzam fakty, tak samo chlają Ukraińcy i tak samo chlają Polacy – oczywiście nie wszyscy, ale tacy są najbardziej widoczni.
„Przyganiał kocioł garnkowi…”

Polak
Gość

Nie ufam takim co nawet za swoimi nie obstają, a już szczególnie jak piszą nieprawdę, że Polacy tak samo piją jak Ukraińcy .

Maria
Gość

Kolego „Polaku” który nigdy nie byłeś pewnie poza granicami kraju, nie pisz bzdur. Oni są tacy sami jak ty, abstnencie. I jeszcze powiedz że jesteś Polak Katolik?

Juhas
Gość

Ach ten słowiański temperament, ta słowiańska dusza, jak halny…

wpDiscuz