Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Bezbłędny Garol, De Luxe wiceliderem


Reprezentanci De Luxe Team Mława zaczęli tegoroczną edycję Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki od trzeciego miejsca. Na dodatek lokatę na podium zapewnili sobie dopiero w ostatniej kolejce. Po zaciętym meczu okazali się lepsi od konkurentów z Technokabla Szreńsk.

cdziennik_inspiruje

W drugich zawodach mławianie zaprezentowali się z dużo lepszej strony. Zaczęli od ogrania outsiderów z Działdowa, po czym w kolejnych spotkaniach poradzili sobie z Technokablem i nieobliczalnym Kozłowem. Potknęli się dopiero na finiszu zmagań. Zmęczeni, nie byli w stanie przeciwstawić się liderowi.

Garol Team rozegrał kolejny idealny turniej. O ile w premierowych zawodach oddał jednego seta, to w kolejnym nie zamierzał rozdawać konkurentom prezentów. W każdym meczu dominował od pierwszej piłki. Skończyło się na czterech gładkich zwycięstwach.

De Luxe awansował na drugie miejsce, które wcześniej okupował Kurier Express Kozłowo. Zespół z Warmii i Mazur spisał się słabiej w drugim rozdaniu. Potrafił wygrać tylko jedno spotkanie – w derbach województwa okazał się lepszy od działdowian.

 Kolejny turniej odbędzie się w styczniu przyszłego roku.

Wyniki

Poszczególne spotkania:

Działdowo – De Luxe 0:2, Technokabel – Garol 0:2, Kurier – Działdowo 2:0, Technokabel – De Luxe 0:2, Kurier – Garol 0:2, Działdowo – Technokabel 0:2, Kurier – De Luxe 0:2, Działdowo – Garol 0:2, Technokabel – Kurier 2:0, Garol – De Luxe 2:0

Klasyfikacja drugiego turnieju: 1. Garol Team, 2. De Luxe Team, 3. Technokabel Szreńsk, 4. Kurier Express Kozłowo

Klasyfikacja generalna po dwóch turniejach: 1. Garol Team 32 pkt., 2. De Luxe Team 26, 3. Kurier Express Kozłowo 24, 3.  4. Technokabel Szreńsk 22, 5. Hainzglass Działdowo 16

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz