Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Święta tuż, tuż! Czas na pierniki!


13 grudnia w całej Szkole Podstawowej nr 7 zapachniało cynamonem, miodem, przyprawą korzenną. Uczniowie klas I-III spotkali się na wspólnych warsztatach zdobienia pierników. Podekscytowani zasiedliśmy przy świątecznie nakrytych stołach. Zapłonęły świeczki, bombki na choince połyskiwały wyjątkowo pięknie…Na stole pojawiły się pierniki – w kształcie Mikołaja, choinki, dzwoneczków, reniferów. Zaopatrzeni w materiały cukiernicze zabraliśmy się za ich dekorowanie. Ależ to była zabawa! Nikt z nas nie żałował kolorowego lukru, posypki, błyszczących koralików. W końcu im bardziej udekorowane, tym ładniejsze, no…i słodsze! Poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Szkoda, że święta Bożego Narodzenia są tylko raz w roku!

Źródło i fot. SP nr 7

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz