Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej.Też możesz wesprzeć rehabilitację Marcina Breńskiego


Organizatorzy zapraszają w sobotnie popołudnie na Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej. Turniej rozpoczyna się w sobotę 16 grudnia od godz 14.30 w Mławskiej Hali Sportowej.  Podczas imprezy zbierane będą środki na leczenie i rehabilitację dziennikarza i fana sportu Marcina Breńskiego.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Marcin Breński potrzebuje intensywnej i kosztownej rehabilitacji w związku z leczeniem powikłań po-udarowych jakie wystąpiły po operacji, którą przeszedł w olsztyńskim szpitalu. Pieniądze ze zbiórki prowadzonej w trakcie zawodów zostaną przeznaczone na jego leczenie i rehabilitację.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500