Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Zima na drogach. Trzy wiadukty zablokowane


Obfite opady śniegu sprawiły, że momentalnie na drogach zapanowała ślizgawica. Utrudniony jest przejazd na wiaduktach w Mławie i w Konopkach, tiry ślizgają się koło wieży. Na Wiadukcie Rypińskim dwa samochody ciężarowe blokują przejazd na jednym pasie ruchu. Na ulicy Piłsudskiego ustawił się sznur pojazdów czekających aby wjechać na wiadukt. Ten ciąg drogowy powinien odśnieżyć i posypać Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich – jednostka podległa marszałkowi województwa. Również w mieście nie widać ani jednego pługa, służby choć zaalarmowane na razie nie podjęły działań. Ślisko jest w okolicach wszystkich skrzyżowań, gdzie ruszające pojazdy zajeździły śnieg. Kierowcy, zachowujcie ostrożność!

red.

Zobacz także…

Stupsk. Dachował volkswagen

To wstyd. Mieszkańcy naszego powiatu kradli ubrania w Ciechanowie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

10 - liczba komentarzy w artykule "Zima na drogach. Trzy wiadukty zablokowane"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Agi
Gość

Niech zadbają o oświetlenie na wiaduktem na wólce. Wstyd! Nie mówię o odśnieżanie i posypaniu nawierzchni..

staton
Gość

„…jak jest zima to musi być zimo, takie jest odwieczne prawo natury…” więc jak śnieg pada to musi być biało. Na tzw. drogowców proszę nie psioczyć…oni z chęcią odśnieżą i zapewne są gotowi odśnieżać non stop 24 godziny na dobę. Psioczyć proszę na tego co za to odśnieżanie płaci (gmina, powiat, itp) …. a tu już niestety w grę wchodzi kasa i to niemała, więc niestety podejście jest takie, że jeżeli istnieje szansa na szybkie roztopienie samoistnie to się oszczędza.

Mławiak
Gość

A wystarczyło zrobić nawierzchnię podgrzewaną i nie było by problemu z śniegiem, oblodzeniem ale to tylko Polska.

Adam
Gość

Ta tak zle przemyslany i wkonany wiadukt to ci co wzieli za to kase powini recznie odsniezac nie zyjemy epoce kamienia lupanego ten wiadukt mogl wygladac inaczej i nie byc utruda dla kierowcow tylko jak aby kasa w glowie to sa efekty

marta
Gość

Kasę za tak pięknę wiadukty to wzieli ale żeby o nie zadbać to nie ma komu

wpDiscuz