Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

To wstyd. Mieszkańcy naszego powiatu kradli ubrania w Ciechanowie


fot. ilustracyjne

Trzy kobiety i jeden mężczyzna, mieszkańcy pow. mławskiego zostali zatrzymani przez ciechanowską policję, we wtorek 12 grudnia br. w jednym z ciechanowskich centrów handlowych – 55-letnia matka, jej syn 20-latek, 16-letnia dziewczyna. Dwudziestolatek, oraz 38-latka, która jako pierwsza wpadła na kradzieży – usłyszeli już zarzuty.

Informację o zatrzymanej sprawczyni kradzieży, dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał od pracownicy sklepu. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia ustalili, że kobieta została przyłapana na kradzieży ubrań, które chowała w swojej torbie. 38-latka jednak nie działała sama. Natychmiastowe i sprawne działanie policjantów pozwoliło zatrzymać kolejne trzy osoby. Na parkingu sklepu przy pojeździe, którym przyjechali na świąteczne „zakupy” zatrzymali 20-latka wraz z 16-latką, natomiast na dworcu PKP zatrzymana została 55-latka, która już czekała na odjazd ze skradzionym wcześniej towarem.

Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymane osoby działały wspólnie i w porozumieniu, tego dnia kradły towar również z innych sklepów na terenie centrum. Ubrania, które zostały zabezpieczone przez policjantów miały wartość około 1,5 tys złotych.

Zatrzymane osoby nie były wcześniej notowane. Usłyszały już zarzuty kradzieży, za co grozi im kara od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia.

źródło: KPP Ciechanów

Zobacz także…

Obok Biedronki dwa miesiące stoi audi. Inne auta parkują na trawniku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "To wstyd. Mieszkańcy naszego powiatu kradli ubrania w Ciechanowie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ashhhh
Gość

16 letnia dziewczyna dwudziestolatka? jak to mozliwe zeby 16 letnia dziewczyna byla dwudziestolatka?

Anonimowo
Gość

żaden złodziej wstydu nie ma przecież takie jest ryzyko zawodowe

wpDiscuz