Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Stupsk. Szlachetna Paczka to ogromne zaangażowanie uczniów, rodziców i pracowników szkoły


W tym roku Szkoła Podstawowa w Stupsku po raz czwarty włączyła się do akcji SZLACHETNA PACZKA. Tym razem pomagaliśmy trzyosobowej rodzinie, która znalazła się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły, udało się przygotować ponad 20 paczek głównie z produktami żywnościowymi, środkami czystości oraz świątecznymi upominkami. 8 grudnia paczki zostały dostarczone do rodziny. Nasza szkoła otrzymała certyfikat udziału w akcji oraz podziękowania i życzenia świąteczne. Wszystkim, którzy włączyli się do akcji bardzo dziękujemy!!!

Źródło i fot. Samorząd Uczniowski SP w Stupsku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz