Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Po czwartej kolejce Ligi Usługowej 5 zespołów z pewnym awansem do ćwierćfinałów. Liderami grup Automyjnia i Benex


Biuro architektoniczne KB Projekt

W grupie A na pierwsze miejsce, pomimo porażki z ekipą Barcontrol, awansowała Automyjnia Pawła Karpińskiego. Do zwycięstwa Barcontrol przyczynił się w znacznej mierze Witek Roszkowski uzyskując wynik kolejki 198 punktów. Mecz po zaciętej rywalizacji zakończył się wynikiem 665 do 556. Na trzecie miejsce wskoczył Trans-Beton Łukasza Pietrzaka po zwycięstwie nad mistrzami ubiegłorocznej edycji drużyną Lubas tym samym zapewniając sobie pewny już awans do ćwierćfinałów. W ostatnim meczu fazy grupowej o bezpośredni awans do ¼ finałów zagrają Alka i Lubas.

W grupie B jak na razie bezkonkurencyjni są zawodnicy Benexu, którzy jako jedyni w swojej grupie uzyskali komplet zwycięstw. Tym razem drużyna Michała Bęcławskiego ograła wyraźnie Ubojnię Uniszki 545 do 459. Ubojnia pomimo porażki z liderem nie straciła pewnego udziału w ćwierćfinałach. Pierwsze swoje punkty za wygraną zapisała na swoim koncie drużyna Betonmaxu. Ich rywale Eurocash choć jak dotąd bez dorobku punktowego dalej zachowują szansę na awans.

Najlepszą trójkę w klasyfikacji indywidualnej tworzą koledzy z jednej drużyny – Barcontrol. Średnie rzutów to: Paweł Koronowski 189,3, Witek Roszkowski 169,3 oraz Krzysiek Koronowski 169.

źródło i fot.: Organizator

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz