Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Chorzele. Pracownik poparzył się kwasem azotowym


11 grudnia w Chorzelach, na terenie zakładu produkcyjnego Mleczarni Mazowsze doszło do poważnego wypadku. Podczas rozbiórki starych urządzeń, pracownik firmy zewnętrznej doznał oparzeń chemicznych  twarzy i rąk I stopnia.

Biuro architektoniczne KB Projekt

– Mężczyzna przesuwając urządzenia do produkcji sera, z maszyny stojącej obok, przez nieuwagę  zerwał plastikowy przewód w którym znajdował się kwas azotowy. W efekcie nastąpił wyciek niewielkiej jego ilości powodując poparzenia skóry mężczyzny. Urządzenie oraz wyciek zostało właściwie zabezpieczone przez pracowników spółdzielni i nie zagraża innym pracownikom. Poszkodowanego przewieziono karetką do szpitala w Przasnyszu. Ustalono, że był trzeźwy – podaje nadkom.Ewa Nowak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz