Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Jest przełamanie. Zawkrze niesione dopingiem kibiców


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Siatkarze mławskiego Zawkrza wrócili na zwycięski szlak. Niesieni głośnym dopingiem kibiców okazali się lepsi na swoim parkiecie od broniących tytułu mistrza trzeciej ligi konkurentów z Garwolina. Ważną rolę w sukcesie odegrali rezerwowi.

Po dobrym początku rozgrywek (Zawkrze było nawet przez chwilę trzecie) przyszło nagłe załamanie formy. W trzech kolejnych podopieczni Szymona Zejera nie zdobyli ani jednego punktu. O ile wpadkę w Wyszkowie można było wkalkulować w ostateczny rozrachunek, to już porażki z niżej notowana Iskrą Warszawa i Astorią Piaseczno oznaczały ogromne rozczarowanie.

Przełamanie przyszło w niedzielne popołudnie, choć początek batalii z Garwolinem na to nie wskazywał. Premierowy set padł łupem SPS 4CV, pozwolili mławianom na zdobycie zaledwie siedemnastu punktów.

Zejer zaczął posyłać do gry zmienników. Z ławki rezerwowych podnieśli się Kacper Kłosowski, Robert Rybka, Mateusz Paluszkiewicz i Łukasz Cichowski. Każdy wniósł coś wartościowego i – co ważne – gra Zawkrza stawała się z każdą minutą coraz lepsza. W drugiej partii nasi gracze potrafili zdobyć osiem punktów z rzędu (wyciągnęli z wyniku 12:17 na 20:18). Wyrównali stan rywalizacji, po czym w dwóch kolejnych partiach przypieczętowali końcowy sukces.

W ostatnim meczu w 2017 roku Zawkrze zmierzy się z liderem MKS-em MDK Warszawa. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 17 grudnia, początek godz. 16.

KS Zawkrze Mława – SPS 4CV Garwolin 3:1 (-17, 24, 24, -20)

Zawkrze: Paweł Fijałkowski, Piotr Domżalski, Jan Kanowski, Piotr Kuźniarski, Filip Kowalczyk, Łukasz Bober oraz Mateusz Stasiak (libero) i Kacper Kłosowski, Mateusz Paluszkiewicz, Robert Rybka, Łukasz Cichowski.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz