Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Dalnia. Kompletnie pijany zjechał z drogi i uderzył w skarpę


Wczoraj o godz. 13:20 w miejscowości Dalnia, patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierowcę  forda focusa. Dariusz W. lat 49, mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 3,80 promila alkoholu. Zanim zatrzymał go patrol, zjechał  z drogi i uderzył w  skarpę.

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Podczas wczorajszych działań kontrolnych policjanci sprawdzali także stan trzeźwości kierujących, przeprowadzono  ponad 100 takich kontroli – informuje st.asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

Policjanci przypominają, że prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod działaniem innego środka odurzającego jest przestępstwem, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy na okres 3 lat oraz kara grzywny w wysokości od 5 tys. zł.

red.

Zobacz także…

Pędzili przez Doziny ponad 100 km/h. Stracili prawo jazdy

Na ulicy Zuzanny Morawskiej rowerzysta zderzył się z volkswagenem

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz