Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Spotkanie z Mikołajem, Elfami i Śnieżynkami w SP 3


Szósty grudnia to dzień Świętego Mikołaja, a dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3  im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie, to dzień radości i wielu atrakcji.

Jak każdego roku dzieci i młodzież poprzebierani za  Elfy, Renifery i Śnieżynki z uśmiechem na twarzy prezentowali swoje stroje na przerwach i lekcjach. Aby szkolna choinka była naprawdę wyjątkowa, Samorząd Uczniowski wspólnie z uczniami  ubrał ją w kolorowe ozdoby i bombki.  W klasach obdarowywano  się drobnymi prezentami, a szkolny Mikołaj ze swoją wspaniałą asystą częstował wszystkich słodyczami, które ufundowała Rada Rodziców. W szkole zapanowała radosna i świąteczna atmosfera.

źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz