Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Spotkanie z Mikołajem, Elfami i Śnieżynkami w SP 3


Szósty grudnia to dzień Świętego Mikołaja, a dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3  im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie, to dzień radości i wielu atrakcji.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak każdego roku dzieci i młodzież poprzebierani za  Elfy, Renifery i Śnieżynki z uśmiechem na twarzy prezentowali swoje stroje na przerwach i lekcjach. Aby szkolna choinka była naprawdę wyjątkowa, Samorząd Uczniowski wspólnie z uczniami  ubrał ją w kolorowe ozdoby i bombki.  W klasach obdarowywano  się drobnymi prezentami, a szkolny Mikołaj ze swoją wspaniałą asystą częstował wszystkich słodyczami, które ufundowała Rada Rodziców. W szkole zapanowała radosna i świąteczna atmosfera.

źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500