Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Agnieszka Ewa Rychcik-Nowakowska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

„Wieczór Jasia i Małgosi” – Domowi Detektywi w Sp 3


W Szkole Podstawowej nr 3 przez 7 tygodni w ramach godzin wychowawczych realizowany był program profilaktyczny „Domowi detektywi”, którego celem jest opóźnienie inicjacji alkoholowej oraz kształtowanie zachowań asertywnych wśród uczniów klas czwartych.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Spotkanie poprowadziła realizator programu i jednocześnie przedstawiciel biura profilaktyki Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej pani Agnieszka Han. W ramach tegoż programu dzieci pracowały w szkole oraz domu wraz z rodzicami, gdzie rozwiązywali wspólnie zadania po wcześniejszym przeczytaniu komiksu. No i finał akcji:  spotkanie z rodzicami i dziećmi w szkole przy słodkim poczęstunku i wręczeniu certyfikatów „Domowych Detektywów”.

Źródło i fot: SP 3

« 2 z 2 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Danuta Han

Serdecznie gratuluję, córeczko! Jestem z Ciebie dumna! Życzę dalszych sukcesów we szystkich dziedzinach życia!

Danuta Han

Serdecznie gratuluję, córeczko! Jestem z Ciebie dumna! Życzę dalszych sukcesów we wszystkich dziedzinach życia!