Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Radiowóz w poprzek drogi. Policyjna blokada na 18 Stycznia


Przez ponad godzinę jeden policyjny radiowóz z włączonym sygnałem świetlnym blokował wjazd w głąb ulicy 18 Stycznia. Blokada zamykała jednokierunkową część ulicy od kamienicy Zdziarskich. Policja ustawiła blokadę około godziny 11 – tej. Piesi mogli swobodnie przemieszczać się ulicą.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Policja prowadziła dalsze czynności sprawdzające w związku z wypadkiem zaczadzenia młodego człowieka, do którego doszło w minioną niedzielę w jednym z budynków na ulicy 18 Stycznia.
– Policjanci prowadzili dalsze czynności kontrolne w związku z wypadkiem narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia człowieka, spowodowanego zaczadzeniem – poinformowała  mł. asp.  Aneta Prusik z KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
xjallll

Ruda lubi być zauważona,choć tak brzydka jest

xjang

Tyle roboty bo właścicielce szkoda na czujnik 100zl?

xyz

„bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty człowieka” – nie no szacun