Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Radiowóz w poprzek drogi. Policyjna blokada na 18 Stycznia


Przez ponad godzinę jeden policyjny radiowóz z włączonym sygnałem świetlnym blokował wjazd w głąb ulicy 18 Stycznia. Blokada zamykała jednokierunkową część ulicy od kamienicy Zdziarskich. Policja ustawiła blokadę około godziny 11 – tej. Piesi mogli swobodnie przemieszczać się ulicą.

Policja prowadziła dalsze czynności sprawdzające w związku z wypadkiem zaczadzenia młodego człowieka, do którego doszło w minioną niedzielę w jednym z budynków na ulicy 18 Stycznia.
– Policjanci prowadzili dalsze czynności kontrolne w związku z wypadkiem narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia człowieka, spowodowanego zaczadzeniem – poinformowała  mł. asp.  Aneta Prusik z KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Radiowóz w poprzek drogi. Policyjna blokada na 18 Stycznia"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
xjallll
Gość

Ruda lubi być zauważona,choć tak brzydka jest

xjang
Gość

Tyle roboty bo właścicielce szkoda na czujnik 100zl?

xyz
Gość

„bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty człowieka” – nie no szacun

wpDiscuz