Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Poetycki wieczór w bibliotece SP7


Dla uczniów klas trzecich jesień to pora roku, która daje wspaniałe możliwości do tworzenia poezji, prac plastycznych i przedstawienia polskiej, złotej jesieni w różnych odsłonach. Dlatego też uczniowie kl. IIIc i IIIf zainspirowani paletą barw i nastrojów napisali piękne wiersze i opowiadania. Z nich powstała piękna opowieść o jesieni, która została zaprezentowana 28 listopada 2017r. podczas „Jesiennego wieczoru poezji dziecięcej”.

Swoją obecnością zaszczycili nas doświadczeni poeci z grupy poetyckiej „Nasza poezja – pisz lub czytaj”, dyrekcja szkoły oraz pani Maria Świtoń – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wnętrze naszej biblioteki wypełniał niecodzienny nastrój. W blasku świec utwory debiutujących „poetów” przeplatały się z nastrojową muzyką, wierszami zaproszonych gości, pięknymi piosenkami w wykonaniu dzieci i grą na gitarze. Dziękujemy za ten niezapomniany wieczór i zapraszamy na kolejne klimatyczne spotkania w naszej bibliotece.

źródło i fot. SP nr 7

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz